ictv.uasvobodaslova.ictv.ua
 
додати до вибраногододати до вибраного       украинский языкукраїнська мова     русский языкросійська мова    

ХОЧЕШ ВІЙНИ – ГОТУЙСЯ ДО МИРУ?
остання програма
21 липня 2014 року

ХОЧЕШ ВІЙНИ – ГОТУЙСЯ ДО МИРУ?

Лідери західних країн погрожують ввести нові, ширші санкції проти Росії через останні події, пов’язані з катастрофою авіалайнера «Боїнг-777», який був збитий терористами, та вимагають від російського керівництва до вівторка вжити заходів для припинення ескалації на Донбасі.
Тим часом президент РФ заявив, що Росія зробить «все, що від нас залежить, аби конфлікт на сході України перейшов з сьогоднішньої воєнної фази у фазу обговорення за столом переговорів». Але завтра, 22 липня, президент Росії збирає засідання Ради безпеки на якому планується розглянути комплекс питань, пов’язаних з забезпеченням суверенітету та територіальної цілісності Російської Федерації.
До якого миру готується Росія?

У студії «Свободи слова» - міністр закордонних справ Павло Клімкін, секретар РНБО Андрій Парубій, постійний представник України при ООН Юрій Сергеєв.
Сьогодні, 21:15
Вiдеоверсiя

Графiк симпатiй аудиторiї

Щоб розпочати перегляд епізоду програми,
клацніть мишою у відповідній точці графіка.

ВідеоверсіяСкачати відеоверсію

Колектив програми
отправить е-mail  Ведучий:     Андрій Куликов

отправить е-mail  Редактори: Світлана Соколова
                               Юрій Литвиненко
                               Марія Коритова
                               Валерій Могильний

отправить е-mail  Редактор сайту: Анна Козачок

отправить е-mail  Соціолог:    Ольга Павляк

отправить е-mail  Комп'ютерне забезпечення:
                             Костянтин Юревич

отправить е-mail  Адміністратор: Олексій Коник

отправить е-mail  Лінійний продюсер: Руслан Матченко

отправить е-mail  Продюсер програми: Михайло Павлов

Багатоканальний телефон програми   
"Свобода слова" 502-99-67
svobodaslova@ictv.ua


Думка про нас
Україна стоїть на порозі широкомасштабної агресії з боку Росії. Про це повідомив заступник секретаря РНБО, колишній міністр оборони Михайло Коваль в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.


Запровадження зараз воєнного стану у східних областях спричинить "неприпустиму паузу" в проведенні АТО. Про це заявив в ефірі "Свободи слова" секретар РНБО Андрій Парубій.


Росія може у будь-який момент перейти до відкритої військової агресії проти України. Про це заявив в ефірі "Свободи слова" секретар РНБО Андрій Парубій.


Президент Петро Порошенко взяв під контроль ситуацію зі спробою розформувати батальйон "Айдар". Про це заявив секретар Ради нацбезпеки та оборони Андрій Парубій в ефірі "Свободи слова" на ICTV.


Командир батальйону територіальної оборони "Айдар" Сергій Мельничук впевнений в тому, що в керівництві антитерористичної операції є зрадники. Про це він сказав в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.


Досягнення тимчасового перемир'я між українськими військовими та бойовиками "ЛНР" та "ДНР" дасть змогу звільнити заручників та відновити інфраструктуру постраждалих населених пунктів. Про це повідомив секретар Ради національної безпеки та оборони Андрій Парубій в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.


Перший віце-прем'єр-міністр Віталій Ярема заявляє, що президент Петро Порошенко заборонив будь-яку співпрацю з Росією у сфері військово-промислового комплексу. Про це він сказав в ефірі телеканалу ICTV.


125 військовослужбовців загинуло під час антитерористичної операції на Сході України. Про це повідомив перший віце-прем'єр Віталій Ярема в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.


Всі статті

Яндекс.Метрика