ictv.uasvobodaslova.ictv.ua
 
додати до вибраногододати до вибраного       украинский языкукраїнська мова     русский языкросійська мова    

ВІЙНА ЗА ГОЛОСИ, ЧИ ЗА УКРАЇНУ?
остання програма
20 жовтня 2014 року

ВІЙНА ЗА ГОЛОСИ, ЧИ ЗА УКРАЇНУ?

Міжнародні експерти відзначають що саміт в Мілані не дав бажаних результатів і Росія продовжить ескалацію військового конфлікту з Україною.
Верховна Рада за шість днів до виборів проголосувала за гарантії та статус для вимушених переселенців, але не дозволила голосувати бійцям у зоні АТО.

Чи сприятиме нова Верховна Рада консолідації суспільства у боротьбі за цілісність і незалежність України?

«Свобода слова» сьогодні о 22:00.
Вiдеоверсiя

Графiк симпатiй аудиторiї

Щоб розпочати перегляд епізоду програми,
клацніть мишою у відповідній точці графіка.

ВідеоверсіяСкачати відеоверсію

Колектив програми
отправить е-mail  Ведучий:     Андрій Куликов

отправить е-mail  Редактори: Світлана Соколова
                               Юрій Литвиненко
                               Марія Коритова
                               Валерій Могильний

отправить е-mail  Редактор сайту: Анна Козачок

отправить е-mail  Соціолог:    Ольга Павляк

отправить е-mail  Комп'ютерне забезпечення:
                             Костянтин Юревич

отправить е-mail  Адміністратор: Олексій Коник

отправить е-mail  Лінійний продюсер: Руслан Матченко

отправить е-mail  Продюсер програми: Михайло Павлов

Багатоканальний телефон програми   
"Свобода слова" 502-99-67
svobodaslova@ictv.ua


Думка про нас
Партії "Блок Петра Порошенка" і "Народний фронт" узгодили кандидатів у народні депутати в 20 мажоритарних округах. Про це заявив народний депутат, радник президента, кандидат в народні депутати Микола Томенко в ефірі "Свободи слова" на каналі ICTV в понеділок.


Кандидат у депутати Юлія Тимошенко вважає, що Україна повинна платити за газ, згідно підписаним у 2009 році контрактом. Про це вона сказала в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.


Кандидат у депутати, радник президента Юрій Луценко вважає, що всі "партії Майдану" мають об'єднатися у боротьбі із підозрілими кандидатами на мажоритарних округах. Про це він сказав в ефірі "Свободи слова" на телеканалі ICTV.


Кандидат у народній депутати Юрій Луценко вважає, що держава має підтримувати українців "лише там, де є жовто-блакитний прапор". Про це він сказав в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.


Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що люди, які здійснили вбивство не потраплятимуть під закон про амністію. Про це він сказав в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.


Уряд України буде виконувати угоду про асоціацію з ЄС з першого дня набрання нею чинності. Про це заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.


За час війни на Донбасі знищено близько 400 компаній у Донецькій та 200 компаній у Луганській областях. Про це в ефірі ICTV повідомив глава Держфіскслужби Ігор Білоус.


Партія "Блок Петра Порошенка" майже домовилася з Арсенієм Яценюком і Віталієм Кличком про формат участі у парламентських виборах. Про це в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV у понеділок сказав голова партії Юрій Луценко, повідомляє сайт "Третьої республіки" .


Всі статті

Яндекс.Метрика