ictv.uasvobodaslova.ictv.ua
 
додати до вибраногододати до вибраного       украинский языкукраїнська мова     русский языкросійська мова    

ПРИМУШЕННЯ ДО ФЕДЕРАЛІЗАЦІЇ?
остання програма
01 вересня 2014 року

ПРИМУШЕННЯ ДО ФЕДЕРАЛІЗАЦІЇ?

Президент Росії Путін заявив, що українська криза може вирішитися шляхом мирних переговорів, предметом яких має бути політична організація суспільства та державність на Південному Сході. І сьогодні представники ДНР та ЛНР на переговорах контактної групи в Мінську вимагають особливого статусу підконтрольних їм територій у складі України
Міністр оборони України заявив, що на території Донбасу відбувається повномасштабне вторгнення регулярних російських військ.
Дедалі більше країн світу визнають участь Росії у війні в Україні. Сьогодні Єврокомісія заявила, що упродовж тижня будуть готові нові санкції проти Росії.

Які дії Заходу та України зможуть зупинити агресора?
У студії «Свободи слова» - заступник глави Адміністрації Президента Валерій Чалий і речник інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко.

«Свобода слова» сьогодні о 21:05.
Колектив програми
отправить е-mail  Ведучий:     Андрій Куликов

отправить е-mail  Редактори: Світлана Соколова
                               Юрій Литвиненко
                               Марія Коритова
                               Валерій Могильний

отправить е-mail  Редактор сайту: Анна Козачок

отправить е-mail  Соціолог:    Ольга Павляк

отправить е-mail  Комп'ютерне забезпечення:
                             Костянтин Юревич

отправить е-mail  Адміністратор: Олексій Коник

отправить е-mail  Лінійний продюсер: Руслан Матченко

отправить е-mail  Продюсер програми: Михайло Павлов

Багатоканальний телефон програми   
"Свобода слова" 502-99-67
svobodaslova@ictv.ua


Думка про нас
Депутат Верховної Ради Анатолій Гриценко заявляє, що є можливість дуже швидко повернути для армії більше 50 бойових і транспортних вертольотів. Про це він заявив в ефірі "Свободи слова" на ICTV.


Жодних гуманітарних конвоїв з Росії Україна не допустить, а прийме міжнародну гуманітарну допомогу, до якої долучиться і Росія. Про це заявив в ефірі "Свободи слова" на ICTV заступник глави Адміністрації президента Валерій Чалий.


Загальна чисельність ударних угруповань на суміжній українській території становить до 33 тисяч військовослужбовців РФ. Про це повідомив заступник секретаря РНБО Михайло Коваль в ефірі програми "Свобода слова" на телеканалі ICTV.


5 міліціонерів були звільнені за побиття протестувальників під час концерту Ані Лорак в Одесі. Про це повідомив радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко в ефірі "Свободи слова" на ICTV.


Якщо Україна захоче в односторонньому порядку відвести свої миротворчі контингенти з-за кордону, можливі санкції з боку ООН. Про це заявив заступник секретаря РНБО Михайло Коваль в ефірі "Свободи слова" на ICTV.


Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк пообіцяв підписати постанову про виділення грошей на потреби армії, якщо Верховна Рада не ухвалить відповідний закон. Про це він сказав в ефірі "Свободи слова" на ICTV,


Україна стоїть на порозі широкомасштабної агресії з боку Росії. Про це повідомив заступник секретаря РНБО, колишній міністр оборони Михайло Коваль в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.


Запровадження зараз воєнного стану у східних областях спричинить "неприпустиму паузу" в проведенні АТО. Про це заявив в ефірі "Свободи слова" секретар РНБО Андрій Парубій.


Всі статті

Яндекс.Метрика