ictv.uasvobodaslova.ictv.ua
 
додати до вибраногододати до вибраного       украинский языкукраїнська мова     русский языкросійська мова    

ЯК НЕ ЗАПІЗНИТИСЯ З РЕФОРМАМИ?
остання програма
17 листопада 2014 року

ЯК НЕ ЗАПІЗНИТИСЯ З РЕФОРМАМИ?

Міністр закордонних справ України Павло Клімкін попросив Євросоюз ввести нові економічні санкції для Російської Федерації.
Проте Верховний представник Європейського Союзу у закордонних справах і політиці безпеки Федеріка Могеріні вважає, що економічні санкції не ефективні, якщо українська влада не буде проводити реформи і якщо не буде діалогу з Росією.
Тим часом в Україні досі не підписано коаліційну угоду, яка б зобов’язала уряд, створений партіями більшості, проводити реформи.

Чому політики зволікають, коли суспільство вимагає реформ?
У студії «Свободи слова» - представники політичних сил, які беруть участь у створення коаліції, і тих, які не залучені до цього процесу.

ICTV, сьогодні, 21:25.
Вiдеоверсiя

Графiк симпатiй аудиторiї

Щоб розпочати перегляд епізоду програми,
клацніть мишою у відповідній точці графіка.

ВідеоверсіяСкачати відеоверсію

Колектив програми
отправить е-mail  Ведучий:     Андрій Куликов

отправить е-mail  Редактори: Світлана Соколова
                               Юрій Литвиненко
                               Марія Коритова
                               Валерій Могильний

отправить е-mail  Редактор сайту: Анна Козачок

отправить е-mail  Соціолог:    Ольга Павляк

отправить е-mail  Комп'ютерне забезпечення:
                             Костянтин Юревич

отправить е-mail  Адміністратор: Олексій Коник

отправить е-mail  Лінійний продюсер: Руслан Матченко

отправить е-mail  Продюсер програми: Михайло Павлов

Багатоканальний телефон програми   
"Свобода слова" 502-99-67
svobodaslova@ictv.ua


Думка про нас
Міністр оборони Степан Полторак вважає, що Україні необхідно готуватися до непрогнозованих дій Росії та терористів на сході. Про це він повідомив в ефірі телекомпанії ICTV.


"Опозиційний блок" не схвалює псевдовибори в "ДНР" і "ЛНР". Про це заявила кандидат у депутати від "Опозиційного блоку" Наталія Королевська в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.


Партії "Блок Петра Порошенка" і "Народний фронт" узгодили кандидатів у народні депутати в 20 мажоритарних округах. Про це заявив народний депутат, радник президента, кандидат в народні депутати Микола Томенко в ефірі "Свободи слова" на каналі ICTV в понеділок.


Кандидат у депутати Юлія Тимошенко вважає, що Україна повинна платити за газ, згідно підписаним у 2009 році контрактом. Про це вона сказала в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.


Кандидат у депутати, радник президента Юрій Луценко вважає, що всі "партії Майдану" мають об'єднатися у боротьбі із підозрілими кандидатами на мажоритарних округах. Про це він сказав в ефірі "Свободи слова" на телеканалі ICTV.


Кандидат у народній депутати Юрій Луценко вважає, що держава має підтримувати українців "лише там, де є жовто-блакитний прапор". Про це він сказав в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.


Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив, що люди, які здійснили вбивство не потраплятимуть під закон про амністію. Про це він сказав в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.


Уряд України буде виконувати угоду про асоціацію з ЄС з першого дня набрання нею чинності. Про це заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.


Всі статті

Яндекс.Метрика