ictv.uasvobodaslova.ictv.ua
 
додати до вибраногододати до вибраного       украинский языкукраїнська мова     русский языкросійська мова    

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ЧИ НАПІВРОЗПАД?
остання програма
29 червня 2015 року

ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЯ ЧИ НАПІВРОЗПАД?

Завтра Президент України має внести до Верховної Ради проект змін до Конституції.
Відзначаючи давно назрілу потребу у конституційних змінах, чимало експертів все ж висловлюють побоювання, що вони не усунуть загроз, які перешкоджають демократичному розвитку держави, зокрема – небезпеки узурпації влади.
Сумнів викликає також можливе закріплення у перехідних положеннях Конституції дії закону про особливий порядок місцевого самоврядування в деяких районах Донбасу, які можуть стати «сірою зоною» активного політичного та економічного впливу Кремля на Україну та детонатором розвалу країни.

Які загрози несе в собі нова редакція Конституції України?
Сьогодні, ICTV, 21:30.
Колектив програми
отправить е-mail  Ведучий:     Андрій Куликов

отправить е-mail  Редактори: Світлана Соколова
                               Юрій Литвиненко
                               Марія Коритова
                               Валерій Могильний

отправить е-mail  Редактор сайту: Анна Козачок

отправить е-mail  Соціолог:    Ольга Павляк

отправить е-mail  Комп'ютерне забезпечення:
                             Костянтин Юревич

отправить е-mail  Адміністратор: Олексій Коник

отправить е-mail  Лінійний продюсер: Руслан Матченко

отправить е-mail  Продюсер програми: Михайло Павлов

Багатоканальний телефон програми   
"Свобода слова" 502-99-67
svobodaslova@ictv.ua


Думка про нас
Переговори про звільнення незаконно ув'язненої в РФ Надії Савченко йдуть безперервно і "на самому вищому рівні". Про це в ефірі "Свободи слова" на ICTV заявив її адвокат Марк Фейгін.


Служба безпеки України рекомендувала не проводити мітинг у Харкові, під час якого у неділю стався вибух. Про це повідомив начальник головного слідчого управління СБУ Василь Вовк в ефірі програми "Свобода слова" у понеділок ввечері.


Верховна Рада у вівторок може визнати Росію країною-агресором. Про це повідомив керівник фракції БПП Юрій Луценко в ефірі ICTV.


Верховна Рада має намір посилити відповідальність за дезертирство, а також за невиконання наказів у бою. Про це повідомив голова фракції БПП Юрій Луценко в ефірі телеканалу ICTV.


Зустріч тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на сході України можуть перенести з 9 на 12 грудня. Про це заявив начальник головного слідчого управління СБУ Василь Вовк в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.


Депутат Нестор Шуфрич заявив, що члени "Опозиційного блоку" збираються звернутися до Конституційного суду, щоб з'ясувати, наскільки закон про люстрацію відповідає Конституції. Про це він заявив у програмі "Свобода слова" на ICTV в понеділок увечері.


Міністр оборони Степан Полторак вважає, що Україні необхідно готуватися до непрогнозованих дій Росії та терористів на сході. Про це він повідомив в ефірі телекомпанії ICTV.


"Опозиційний блок" не схвалює псевдовибори в "ДНР" і "ЛНР". Про це заявила кандидат у депутати від "Опозиційного блоку" Наталія Королевська в ефірі програми "Свобода слова" на ICTV.


Всі статті

Яндекс.Метрика